ROZWIĄZANIA NESTFOAM DLA ARCHITEKTURY

Nowoczesne, otwarte przestrzenie w biurach sprzyjają pracy zespołowej i pobudzeniu kreatywności. Problemem, który w takich miejscach pojawia się najczęściej jest hałas. Ściany, sufity i inne powierzchnie płaskie dobrze odbijają fale dźwiękowe powodując nakładanie się dźwięków, dlatego warto zadbać o panele pochłaniające dźwięki. Aby odpowiednio zadbać o komfort akustyczny pracowników warto zainstalować w otwartej przestrzeni panele akustyczne z serii NESTFOAM CALMNESS.

NESTFOAM CALMNESS

Panele ścienne

Panele w różnych rozmiarach oraz odcieniach, z możliwością wykonania spersonalizowanego nadruku. Każdy z paneli projektujemy pod indywidualne zamówienie klienta. Mocowane do ściany za pomocą dystansów.

Panele biurkowe

Panele biurkowe zwiększają komfort pracy. Mogą być montowane do biurka lub ustawiane na podłodze za pomocą specjalnych stóp. Materiał umożliwia wbijanie pinezek, dzięki czemu panel nabiera dodatkowej praktycznej funkcji.

Panele wolnostojące

Panele wolnostojące mogą składać się z jednego lub kilku połączonych ze sobą elementów. Ich zadaniem może być rozdzielenie stref pracy w biurach typu open space. Ustawiane są na specjalnych metalowych stopach, dzięki czemu możemy je z łatwością przenosić.

© 2019 - 2021 NESTFOAM Sp. z o.o. Sp.k.